.
4free.pl
.
komponenty
Nowe konto Informacje F.A.Q. Forum Kontakt


[4free.PL] :: strona główna > Aktualności z życia 4free.PL komponent: 4free


Strona główna
Kontakt

Test   nowe!

Sonda
SUBskrypcj@
Księga gości

Książki dla Webmastera
Książki o e-biznes

Zaloguj się !
Co to jest 4free?
Zapomniałem hasła!
Dlaczego za darmo ;-)
Regulamin

Masz problem - napiszInformacje o 4free
Informacje o firmie CATALIST
Polityka prywatności
Informacja o przetwarzaniu danych
Reklama w 4free

Dla inwestorów
Dla prasy

agencja interaktywna
CATALISTAktualności z życia 4free.PL


Witaj!
Na tej stronie znajdziesz informacje z życie naszej społeczności 4free.PL
Będziemy tutaj publikować wszystkie ważne informacje i zmianach w systemie, planowanych przeróbkach, kłopotach (odpukać) i wszystkim - co może być dla Ciebie interesujące i istotne!


28 września,
Na Waszą prośbę dodaliśmy do Księgi Gości możliwość podania swojego numeru w gadu-gadu. Jest to pierwsza Księga gości, która umożliwia dodanie nie tylko adresu e-mail, ICQ ale teraz także gg. Oczywiście, jeżeli ktoś poda poprawny numer, system na stronie wpisów pokaże jego aktualny status. Co więcej, w nowej wersji gg wystarczy kliknąć w słoneczko - aby rozpocząć rozmowę z wybraną osobą.

5 września,
Lipcowy raport I-Metrii przynosi nam zaskakujące informacje. Okazało się, że niedaleko za trzema największymi polskimi portalami uplasowały się dwa znane i lubiane przez webmasterów serwisy darmowych komponentów: 4free.PL i SONDA.pl. Popularność obu serwisów (które technologicznie i logicznie są jedną usługą) pod względem skumulowanego zasięgu wynosi w sumie 27%
przeczytaj cały artykuł

22 sierpnia,
Rozsyłanie podwójnych wiadomości w SUBskrypcji - problem opanowany
Przez pewien czas mogło się zdarzyć, że do niektórych zapisanych do SUBskrypcji osób przychodziły dwie takie same wiadomości. Udało nam się zlokalizować przyczynę - tkwiącą głęboko w serwerze pocztowym. Sytuacja jest opanowana. Błąd poprawiony. Przepraszamy za "zaśmiecanie" skrzynek.

12 sierpnia,
Znana polska organizacja przeciwdziałania spamowi - PolSpam - uznała nasz system SUBskrypcj@ za poprawny i zgodny z zaleceniami anty-spamowymi. Oznacza to, że generowane przez nas wiadomości nie są spamem. Oznacza to także, że system www.4free.pl i agencja interaktywna CATALIST przykłada bardzo dużą wagę do ochrony użytkowników przed niechcianymi wiadomościami e-mail.

9 sierpnia,
Poprawiliśmy zdecydowanie system kolejkowania wiadomości do wysłania w subskrypcji. Do tej pory było tak, że jak ktoś rozpoczął wysyłanie dużej partii wiadomości (np. ponad kilka tysięcy adresów e-mail w liście) - blokował innym użytkownikom możliwość wysłania "od razu". Teraz wszyscy mają takie same szanse, a jeżeli wysyłasz dużo wiadomości, będziesz je wysyłał troszkę dłużej.

31 lipca,
Poprawione komponenty i kilka literówek (dziękujemy wszystkim, którzy zgłaszają nam swoje uwagi!)

15 lipca,
Wszyscy użytkownicy muszą aktywować swoje konta. Procedura jest szybka i prosta. Aktywacja ułatwi nasze wspólne kontakty.

12 lipca,
Prezentujemy nowy wygląd serwisu. Zmiany to nie tylko grafika, ale przede wszystkim nowy "silnik" systemu i ułatwiona nawigacja.starsze wiadomości myszy zjadły...


© 1998-2024 Copyright 4free.PL - komponenty dla stron www
Projekt & realizacja: CATALIST internet+multimedia
Informacja o przetwarzaniu danych