.
4free.pl
.
komponenty
Nowe konto Informacje F.A.Q. Forum Kontakt


[4free.PL] :: strona główna > Komponenty gonią portale! komponent: 4free


Strona główna
Kontakt

Test   nowe!

Sonda
SUBskrypcj@
Księga gości

Książki dla Webmastera
Książki o e-biznes

Zaloguj się !
Co to jest 4free?
Zapomniałem hasła!
Dlaczego za darmo ;-)
Regulamin

Masz problem - napiszInformacje o 4free
Informacje o firmie CATALIST
Polityka prywatności
Informacja o przetwarzaniu danych
Reklama w 4free

Dla inwestorów
Dla prasy

agencja interaktywna
CATALISTKomponenty gonią portale?


Lipcowy raport I-Metrii przynosi nam zaskakujące informacje. Okazało się, że niedaleko za trzema największymi polskimi portalami uplasowały się dwa znane i lubiane przez webmasterów serwisy darmowych komponentów: 4free.PL i SONDA.pl.
Popularność obu serwisów (które technologicznie i logicznie są jedną usługą) pod względem skumulowanego zasięgu wynosi w sumie 27%

Poszczególne wartości zasięgu obu serwisów wyglądają następująco:
SONDA.pl - 23%
4free.PL - 14%

"Komponenty 4free.PL i SONDA.pl dzialaja w Sieci od czterech lat. Przykladamy bardzo duza wage do jakosci oferowanych przez nas uslug, mimo ze sa one darmowe." – mowi Dariusz Stefaniak z agencji interaktywnej CATALIST, wlasciciela tych serwisow – "W zamian dysponujemy bardzo duza i skuteczna przestrzenia reklamowa. A wszystko dzieki temu, ze komponenty sa rozproszone. Rzadko sa ogladane wiele razy przez jednego uzytkownika (jak ma to miejsce w przypadku portali czy komunikatorow). Zmniejsza to nasz koszt dotarcia do reklamobiorcow i zwieksza skutecznosc reklam. W maju tego roku zanotowalismy 750.000 unikalnych uzytkownikow."

Z systemu darmowych komponentow skorzystalo juz ponad 95.000 webmasterow i wlascicieli stron internetowych. Sa to glownie strony prywatne, ale obslugiwane sa takze sklepy, witryny komercyjne i firmowe. SONDA.pl i 4free.PL udostepniaja takie komponenty, jak sonda, ankieta TakNie, powiadamiacz (informowanie znajomych o ciekawych stronach), quiz (z pytaniami firmy Granna), Ksiege gosci (nieodzowny element stron dbajacych o kontakt z czytelnikami) oraz coraz bardziej popularny system SUBskrypcja. Ten ostatni to narzedzie dystrybucji wiadomosci e-mailowych, zgodny z zasadami permission-marketing i zapewniajacy pelna ochrone uzytkownikow przed SPAMem. Obsluguje on ponad milion adresow email.

Agencja interaktywna CATALIST, zalozyciel i wlasciciel obu serwisow, rozwija w oparciu o doswiadczenia zdobyte na darmowych komponentach profesjonalne narzedzia dla e-marketingu. Firma dziala na rynku nowych technologii od 1998 roku. Oprocz wymienionych serwisow jest takze wlascicielem takich popularnych w Sieci marek, jak Matura.pl, Sciaga-OnLine.pl, Magazyn.pl, DobryHumor.pl.

Wiecej informacji:
https://www.catalist.com.pl
https://www.4free.PL
https://www.SONDA.pl
http://www.e-biznes.pl/download/imetryka0207.doc
http://www.imetria.com


Kontakt dla mediow:
Dariusz Stefaniak, dariusz@catalist.com.pl, tel. (0601) 511 854


Informacje dla mediow:
https://www.4free.pl/article.php?art=0008
© 1998-2024 Copyright 4free.PL - komponenty dla stron www
Projekt & realizacja: CATALIST internet+multimedia
Informacja o przetwarzaniu danych