.
4free.pl
.
komponenty
Nowe konto Informacje F.A.Q. Forum Kontakt


[4free.PL] :: strona główna > Dlaczego za darmo ;-) komponent: 4free


Strona główna
Kontakt

Test   nowe!

Sonda
SUBskrypcj@
Księga gości

Książki dla Webmastera
Książki o e-biznes

Zaloguj się !
Co to jest 4free?
Zapomniałem hasła!
Dlaczego za darmo ;-)
Regulamin

Masz problem - napiszInformacje o 4free
Informacje o firmie CATALIST
Polityka prywatności
Informacja o przetwarzaniu danych
Reklama w 4free

Dla inwestorów
Dla prasy

agencja interaktywna
CATALISTDlaczego za darmo?

Nazwa naszego serwisu to gra słów. Po angielsku 4 wymawia się jak "for" czyli 4free można przeczytać jak "for free" - czyli: "za darmo".

Nasze komponenty, mimo iż są całkowicie za darmo, tworzone są przez zespół profesjonalnych programistów, administrowane i utrzymywane na szybkich, dedykowanych serwerach. Nasza serwerownia jest podpięta do sieci Internet szybkimi łączami stałymi. Nie szczędzimy naszej pracy ani inwestycji w serwis 4free - wszystko po to, aby jakość naszych usług była na jak najwyższym poziomie.

Leon Kameleon Aby utrzymać tak wysoką jakość naszych usług - niezbędne są pieniądze. Pozyskujemy je, świadcząc usługi komercyjne, polegające na emisji reklam w naszych komponentach, dołączaniu stopek reklamowych w rozsyłanych przez system SUBskrypcj@ mailach oraz świadczeniu usług konsultingowych.

Jesteśmy przekonani, że te małe bannerki, które pojawiają się na Waszych komponentach - nie są wygórowaną zapłatą za korzystanie z zaawansowanych, profesjonalnych komponentów serwisu 4free, prawda?© 1998-2024 Copyright 4free.PL - komponenty dla stron www
Projekt & realizacja: CATALIST internet+multimedia
Informacja o przetwarzaniu danych