.
4free.pl
.
komponenty
Nowe konto Informacje F.A.Q. Forum Kontakt


[4free.PL] :: strona główna > Polityka prywatności komponent: 4free


Strona główna
Kontakt

Test   nowe!

Sonda
SUBskrypcj@
Księga gości

Książki dla Webmastera
Książki o e-biznes

Zaloguj się !
Co to jest 4free?
Zapomniałem hasła!
Dlaczego za darmo ;-)
Regulamin

Masz problem - napiszInformacje o 4free
Informacje o firmie CATALIST
Polityka prywatności
Informacja o przetwarzaniu danych
Reklama w 4free

Dla inwestorów
Dla prasy

agencja interaktywna
CATALISTPolityka prywatności


Firma CATALIST internet+multimedia świadoma jest odpowiedzialności związanej z ochroną prywatności internautów odwiedzających strony klientów systemu 4free.PL. Dokument ten określa zasady gromadzenia oraz postępowania z informacjami uzyskiwanymi przez system 4free.PL.


CATALIST nie gromadzi osobistych danych o internautach. Imię, nazwisko, płeć, wiek, adres zamieszkania pozostają anonimowe tak długo, aż internauci sami nie zadecydują inaczej. Mogą być natomiast zbierane dane techniczne, takie jak: system operacyjny, typ przeglądarki, rozdzielczość monitora, numer IP.

CATALIST nie łączy danych o internautach zbieranych w czasie wyświetlania komponentów 4free.PL z jakimikolwiek bazami danych zawierających dane osobowe.

CATALIST używa cookies w celu dostarczania usług i treści dostosowanych do indywidualnych potrzeb i zainteresowań. Przeważnie dostęp do zasobów komponentów firmy CATALIST odbywa się poprzez sesję i logowanie, niektóre dane mogą być przechowywane w cookies dla wygody Internautów.

Założenie konta w systemie 4free wymaga wypełnienia formularza, w którym należy podać informacje umożliwiające skontaktowanie się z użytkownikiem (np. adres e-mail). Informacje podane w formularzu są przez nas wykorzystywane do kontaktów z naszymi użytkownikami oraz w celu lepszego dostosowywania prezentowanych przez nas treści do ich potrzeb i zainteresowań.

Informacje są przechowywane i przetwarzane przez CATALIST z zachowaniem odpowiednich środków bezpieczeństwa.

CATALIST umozliwia każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi 4free wgląd i mozliwość edycji jego danych na stronie edycji danych. Strona ta dostępna jest po zalogowaniu się do systemu.© 1998-2024 Copyright 4free.PL - komponenty dla stron www
Projekt & realizacja: CATALIST internet+multimedia
Informacja o przetwarzaniu danych