.
4free.pl
.
komponenty
Nowe konto Informacje F.A.Q. Forum Kontakt


[4free.PL] :: strona główna > System SUBskrypcj@ komponent: 4free


Strona główna
Kontakt

Test   nowe!
PageRank   nowe!

Sonda
SUBskrypcj@
Ankieta TakNie
Powiadamiacz
Księga gości
Quiz

Książki dla Webmastera
Książki o e-biznes

Zaloguj się !
Co to jest 4free?
Zapomniałem hasła!
Dlaczego za darmo ;-)
Regulamin

Masz problem - napiszInformacje o 4free
Informacje o firmie CATALIST
Polityka prywatności
Informacja o przetwarzaniu danych
Reklama w 4free

Dla inwestorów
Dla prasy

agencja interaktywna
CATALISTLeao Kameleon
Co to jest SUBskrypcj@ ?SUBskrypcj@ - profesjonalny system list E-mailowych
działający w zgodzie z zasadami permission-marketingu.
System SUBskrypcj@ pozwala na tworzenie własnych list E-mailowych. Właściciel SUBskrypcji, czyli jej administrator, może tworzyć listę adresów e-mail osób zainteresowanych jego stroną internetową lub konkretnym tematem, zagadnieniem. Może on łatwo i szybko przygotować wiadomość i rozesłać ją do wszystkich zapisanych na listę osób.

SUBskrypcj@ pozwala łączyć się ludziom
o podobnych zainteresowaniach!


Zasady działania SUBskrypcji

Administrator tworzy własną listę E-mailową. Od tego momentu mogą się na nią zapisywać osoby, które zainteresują się oferowanymi przez niego informacjami. Na swojej stronie www zamieszcza przygotowane przez nas okienko pozwalające dodać swój adres e-mail do listy.

Administrator może łatwo stworzyć nową wiadomość, którą roześle do wszystkich osób zapisanych na swojej liście.

W każdej chwili ma on dostęp do listy adresów e-mail, przygotowanych i wysłanych wiadomości oraz statystyk mówiących na ile adresów dana wiadomość została wysłana.


Dopisanie się do SUBskrypcji - listy E-mailingowej

Dopisanie się do wybranej przez siebie SUBskrypcji jest bardzo proste. Ze względu na ochronę prywatności internautów i uniemożliwieniem wykorzystania systemu SUBskrypcj@ do SPAM-owania, każde dopisanie się musi zostać potwierdzone przez internautę.

Jak się dopisać?

  1. Podaj swój adres e-mail w formularzu zapisania się do subskrypcji, która Cię zainteresowała. Administrator zamieszcza taki formularz na swojej stronie www.

  2. Za chwilę na podany przez Ciebie adres e-mail przyjdzie automatyczna wiadomość z instrukcją - jak potwierdzić zapisanie się do listy. Jest to po prostu link w wiadomości, który musisz uruchomić. Daje to pewność, że to Ty sam się dopisałeś do listy E-mailowej.

  3. Teraz jesteś już użytkownikiem tej listy. Wystarczy czekać na wiadomości, które będzie przygotowywał administrator listy.


Ochrona prywatności

Bardzo ważna jest dla nas ochrona Twojej prywatności. Dlatego nasz system spełnia najostrzejsze kryteria, które nakłada się na systemy list E-mailowych. Dopisanie się do listy zrealizowane jest w najbezpieczniejszej formie listy double opt-in. Dopóki samodzielnie nie potwierdzisz chęci dopisania się do listy - nie będziesz otrzymywał żadnych wiadomości!

Nasze zabezpieczenia ANTY-SPAMOWE zostały uznane przez wiele organizacji. Między innymi otrzymaliśmy pozytywną opinię od ogólnopolskiej organizacji PolSpam.

Adresy e-mail należą wyłącznie do list E-mailowych, do których zostały dopisane. Nikt inny nie ma do nich dostępu. Nie są one również nikomu udostępniany.

W każdej chwili możesz sprawdzić, do jakich list E-mailowych naszego systemu SUBskrypcj@ należy Twój adres e-mail. Na tej stronie podaj swój adres e-mail i czekaj na wiadomość z systemu z listą subskrypcji i sposobem wypisania się.


Wypisanie się z listy

Aby maksymalnie ułatwić rezygnację z listy E-mailowej, w każdej wysyłanej wiadomości dodawany jest również link i instrukcja wypisania się. Dzięki temu łatwo i szybko możemy zrezygnować z otrzymywanych wiadomości.

Po wypisaniu się z listy nie będziemy już nigdy więcej otrzymywać z niej wiadomości. Chyba że sami ponownie się do niej dopiszemy. Możliwe jest jednak wypisanie się "na zawsze" - wtedy nawet sami nie będziemy mogli się do tej listy dopisać.


O nas

System SUBskrypcj@ oraz cały serwis www.4free.pl - komponenty do budowy społeczności w Internecie - został zaprojektowany i wykonany przez krakowską agencję interaktywną CATALIST. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści i sposób wykorzystania naszych komponentów. Są one jedynie narzędziem w rękach internautów - właścicieli serwisów i stron www.

Obsługujemy obecnie ponad 90.000 zarejestrowanych użytkowników. Z systemu SUBskrypcj@ korzysta ponad milion czytelników. Nasze komponenty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i zaufaniem wśród użytkowników.

Jeżeli chciałbyś się z nami skontaktować - zapraszamy na strony kontaktu.

Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony firmowej: agencja interaktywna CATALIST, gdzie znajdziesz nasze dane tele-adresowe.


Najważniejsze linki:

Kontakt z administratorem systemu 4free.PL

Strona sprawdzania w jakiej liście E-mailowej jest podany adres

CATALIST - strona firmowa naszej agencji interaktywnej

4free.PL - komponenty do budowy stron www i społeczności w Internecie

SUBskrypcja.PL - profesjonalne narzędzie E-mailingu i permission-marketingu

© 1998-2022 Copyright 4free.PL - komponenty dla stron www
Projekt & realizacja: CATALIST internet+multimedia
Informacja o przetwarzaniu danych